GALAXY S8

Mor Renkli Galaxy S8 Görüntülendi!

Samsung’un Note 7 faciasından sonra kendini toparlarken attığı güzel adımlardan bir tanesi olan yeni cihazı S8 yolda. Fiyatı konusunda bilgi olmasa da pahalı olacağı bilinen cihaz özelliklerine göre de pahalı bir hesap ile bizleri karşılayabilir. Onun dışında ardı ardına gelen görüntüler her ne olursa olsun insanı heyecanlandırıyor.

Samsung Galaxy S8’in yayınlanan görüntülerinde cihazın çok şık olduğunu görmüştük. Bugün yayınlanan görüntülerde de S8’de mor renk seçeneği “olabileceği” söz konusu. Boya olup olmadığı bilinmez ancak görüntülere göre mor bir S8 cihazı geliyor olabilir. Bunun dışında kendi fikrime göre sadece mor renk değil, diğer birçok rengide barındırabileceğini düşünüyorum. Siyah, beyaz, altın, mor; az değil mi? Daha fazla renk seçeneğini hedefliyor olabilir Samsung. Yine de oldukça şık gözüken bu renk daha çok kimlere hitap edecek bilinmiyor ancak bayanların hoşuna gideceği kesin.

Galaxy S8 Mor

Resimden de gördüğünüz gibi KK Sneak Leaks adlı bir Twitter hesabının paylaştığı görsele göre S8 cihazında mor renk seçeneğinin olabileceği görülüyor. Gerçek olup olmadığı bilinmez ancak bu kadar logo koyması kendilerinin bulduğunu gösteriyor. Kendi buldukları içinde çalınmaması için bu kadar adres reklamı koymuş olabilirler. Sonuç olarak bu görüntü ortaya çıkıyor. Mor renk sevmeyen birisi olarak benim S8’in mor rengine notum 10 üzerinden 3 olacak maalesef.

Bu konu hakkındaki düşüncenizi belirtin
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir