Deepwater horizon izle

Deepwater Horizon Büyük Felaket Filmi Yorumum

Deepwater Horizon Büyük Felaket Filmi Yorumum

Deepwater Horizon yani büyük felaket filmi izlemek isteyenler için kısa bir yorum yapayım.

2016 yılında yayımlanan Deepwater Horizon filmi izlenmeye değer film. Deepwater horizon konusu Meksika körfezinde bulunan petrol sondaj bölgesini anlatıyor. BP şirketi ve çalışanlarının bulunduğu Deepwater Horizon’da teknik elemanlar sodaj kuyusunun testini yapmıyor.

Helikopterle vardiya değiştiren teknik elemanlar bir şeylerin ters gittiğini anlıyor ve bunu sondaj kuyusu yöneten BP yöneticisine bildiriyor fakat para hırsından dolayı bir test yapılmasını önce kabul etmezken sonradan kabul ediyor. Yapılan basınç testi olumlu çıkıyor ve bir sorun olmadığı belirtiliyor. Fakat sondaj başladığı anda olanlar oluyor ve sondaj bölgesinden çamurlar basınçtan patlamaya başlıyor derken büyük bir felaket gerçekleşiyor ve Deepwater Horizon’un her yerini gaz tabakası sarıyor. Ardından büyük bir patlama ile her yer alevler arasında kayboluyor. Jimmy ve Mike’ın yardımlarıyla sondaj kuyusu kapatılıyor. Mike Williams adıyla elektrik teknikeri karşımıza Mark Wahlberg olarak karşımıza çıkıyor.

Mike’ın eşi Felicia olanların ardından oldukça endişelenip sahil güvenlik ve diğer güvenlik merkezlerini arıyarak telaş içinde bilgi almaya çalışıyor.

Başrol oyuncularından birisi de Felicia adıyla Kate Hudson, altın küre kazanmış ve Oscar adayı bir ABD’li oyuncudur.

Bu konu hakkındaki düşüncenizi belirtin
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir